čínský horoskop 2012

01.01.2012 08:13

Rok Draka – 2012Rok Draka – 2012

A je to tady! Tolik očekávaný, tajemný až mystický rok 2012. Co nás čeká? Skutečný konec světa? Prohloubení krize? Problémy a zase jen problémy?
 
Není tak pesimistický, milé dámy! Podívejme se na rok Draka z pohledu čínského horoskopu a přemýšlejme o něm raději s úsměvem na tváři.
 
Co nám rok Draka přináší už pravidelně každých 12 let?
 
LÁSKA 
V Číně se rok Draka považuje za příznivý rok pro uzavření manželství a narození dítěte. Do vztahů přináší jistotu, vášeň, přitažlivost, ale i sílu překonat všechny překážky. Požádal vás partner o ruku? Naplánujte si svatbu na tento rok, a to s veškerou pompézností, jaká roku Draka přísluší. Pozor ale také na zklamání v lásce. Drak do našich životů přináší hodně lásky, ale také dokáže poukázat na nefunkční vztahy. Zklamání v lásce, rozchody a rozvody mohou být hodně bolestivé.
 
ZDRAVÍ
Rok Draka má tendenci naplňovat lidi životní energií a optimismem. Nepřeceňujte však za žádných okolností vaše schopnosti, jinak se můžete rychle unavit, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Rok Draka přináší do oblasti zdraví problémy s kondicí, nehody z nepozornosti, ale i psychické problémy, jako jsou deprese a vyhoření. Zejména ohnivá znamení neumí v roce Draka jen tak relaxovat. Neustále je bude pohánět neviditelná touha po vyšších cílech. Když ale tato touha zmizí z našich srdcí, vytratí se i veškerá radost ze života. Proto se navzájem podporujte se svými blízkými a přáteli a podejte pomocnou ruku každému, kdo bude potřebovat vaši pomoc.
 
PRÁCE
Nezkrotný a mocný Drak nám dodává mnoho energie, síly a odvahy pouštět se do náročných projektů. Máme tendenci překonávat sami sebe a odpověď NE najednou nebudeme znát. Velké ambice budou většinu z nás táhnout do neznámých vod, ale Drakovi odvaha nechybí. Rok Draka mimořádně přeje vydělávání peněz, půjčkám a hypotékám. Mladší ročníky se tento rok dokáží snáze postavit na vlastní nohy, ale ani ostatním nebude chybět sebevědomí. Pozor ale, aby vaše sebevědomí nepůsobilo na okolí jako arogance, jinak se dostanete do problémů.
 
ROK DRAKA VŠEOBECNĚ
Ohnivý Drak do našich životů přináší pořádnou dávku rozruchu. V přírodě se nevylučují přírodní katastrofy nebo násilí, ale nakonec tyto jevy se vyskytují v každém roce čínského znamení. Drak svojí mocí může jen umocnit náš pohled na některé pohromy, ale zároveň nás vzápětí potěší dobrými zprávami.
Rok Draka většina z nás prožije asi tak, jako čas trávený na horské dráze. Chvíli budeme dole a chvíli zase nahoře, ale pokaždé v pohybu.
 

Krysa v roce Draka - 2012
Příjemný rok s finančními zisky, pracovními úspěchy a s perspektivou romantiky. Přesto pozor na nově získané přátele. Mohli by na ní zkusit nějaký podfuk. Krysa by měla využít nabídky a příležitosti, tím se ujmout i větší zodpovědnosti a to jí při její vrozené všetečnosti bude bavit. Stejně tak jako jí baví peníze, které se s vyšší funkcí zvýší. Avšak navýšené výdělky by si měla dávat na stranu, protože v roce 2013 se jí budou sakra hodně hodit.

Buvol v roce Draka - 2012
I když může očekávat neustálé změny a náhlé problémy, nebude tento rok úplně špatný. Buvol je zvyklý tvrdě pracovat a v tomto roce mu nic jiného nezbude. Vše se mu podaří uskutečnit, ale ne tak rychle ani úplně podle jeho představ. Bude se chtít víc uvolnit, ale to si musí nechat na jiné roky. Pomohou mu dobré kontakty a to i bez pěti na stole. Naopak v roce 2013 se uvolní, peníze bude zvedat ze země, jen přátelské vztahy a kontakty vezmou za své.

Tygr v roce Draka – 2012
Slušný rok, ale ne úplně bez mráčku. Občasné tahanice a náhlé zvraty nebudou příjemné. Také rodina může dát zabrat, jestliže Tygr bude zatahovat své finanční problémy mezi příbuzné. I tak dokáže všem, že je dost rovnocenně silným jako Drak. V roce 2013 bude pohoda, jen s opačným pohlavím si neporozumí.

Králík v roce Draka – 2012
Mnohem namáhavější rok, než ten loňský, kdy měl Králík nad sebou ochranitelskou hvězdu. Měl by letos využít vlivné lidi, kteří mu přijdou do cesty a přitom nezapomínat na realitu. Finance budou průměrné, a proto by měl víc navštěvovat přátele, kteří mu poskytnou víc toho duševního uspokojení. Od partnera nemá neočekávat příliš – na to má ty přátele. Bude dobré si je hýčkat i v roce 2013 případně si je najít v novém bydlišti či zaměstnání.

Drak v roce Draka – 2012
Úspěch, který může přijít snadno, jen pro něj něco trochu udělat. Nové možnosti ho mohou vyprovokovat k doplňujícímu vzdělání. Rok Draka je jeho rok a proto se mu daří ve všem, do čeho se pustí. Užije si vzrušující rok ve střehu a pohotovosti. Ani rok 2013 nebude špatným, ale přece jenom se tak úspěšně nezopakuje zvláště ve vztazích.

Had v roce Draka – 2012
Pro Hada neexistuje rok, ve kterém se mu vyloženě nedaří. Avšak v tomto roce bude pro něj nesnadné porozumět si s ostatními. Peníze by neměl rozhazovat neboť postup ani výjimečná kariéra ho nečeká. Když se do podzimu nenechá udolat stresem, vydrží skromněji proti všem, začne se koncem roku jeho situace zlepšovat. Ne, že by se situace v roce 2013 úplně vylepšila, ale Had si bude moci mnohem jistěji vykračovat.

Kůň v roce Draka – 2012
Nic světoborného Koně po celkem slušném loňském roce nečeká. Bude to víc jako na houpačce. Nutnost řešit nedořešené mu přinese stres a starosti. Když nebude pospíchat, vše se vyřeší do ztracena. Nic nebude tak zlé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Klid načerpá Kůň mimo domov, nejlépe v přírodě. Tu by si měl ekologicky udržovat a hnojit, protože ji bude vyhledávat i v roce 2013.

Koza v roce Draka – 2012
I když se Koza bude snažit, nemůže očekávat kýženou odměnu. Žádné drastické změny ani riskování a přežije celkem bez úhony. Nic vážného se nestane, ale ani ovace a úspěch. Vychrtlá Koza na konci roku zjistí, že tento rok byl pro ni nakonec nula od nuly. I to je dobré. Lepší to bude v roce 2013, kdy se bude moci konečně napást a získá zpět svou váhu.

Opice v roce Draka – 2012
Měla by se tento rok víc zaměřit na vzdělání. Když si pohlídá investice, nebude utrácet a srovná dluhy, aniž by si na ně opět musela půjčit, dostaví se slušný a potěšitelný rok. Výjimečně by mohla zaznamenat i nečekaný úspěch. Také zdraví si musí ohlídat a doporučuje se více humanitní zaměření, než spekulace na burze. Pokud si svým předváděním a zbytečnými řečmi rok 2013 nepokazí, bude slušný.

Kohout v roce Draka – 2012
Jeden z nejlepších roků. Jen to zdraví si pohlídat. Více dobrého může očekávat ve finančních záležitostech, slávu a uznání v pracovní sféře. Opatrněji našlapovat mezi blízkými, i když by mohl očekávat radostnou událost ve formě svatby či narození dítěte. V roce 2013 bude moci ještě stále šťastně kokrhat v kurníku.

Pes v roce Draka – 2012
Snaha a úsilí nebude ohodnoceno. Konkurence mu bude šlapat na paty, ostatní ho využijí, jak jen to půjde. Měl by se spíše spojit s někým silným a přitom ještě šoupat nohama. V zimě se situace vylepší, ale i tak do začátku příštího roku by si neměl moc vyskakovat. V roce 2013 se mu dostane podpory od těch správných lidí a tak si může i povyskočit, pokud to ovšem bude mít v popisu práce.

Vepř v roce Draka – 2012
Celkem slušný rok. Vlivní lidé mu budou nablízku, získá respekt i uznání od okolí. Bude moci předvést své klady v organizaci práce a ve vůdcovských schopnostech. Rodinné zázemí a nově nabytí přátelé mu pomohou v sebejistotě. Jen si trochu ohlídat zdraví a finanční konto. Rok 2013 nebude špatný, ale že by si měl Vepř nějak výjimečně chrochtat…